Adaptacja kontenerów

Zajmujemy się szeroko rozumianą adaptacją kontenerów.
Począwszy od prostych zmian konstrukcyjnych w kontenerach biurowo -socjalnych poprzez przygotowanie funkcjonalności magazynowych czy gastronomicznych, aż do całorocznych obiektów mieszkalnych lub rekreacyjnych.
Realizujemy pomysły klientów, które są odpowiedzią na potrzeby każdego zlecenia. Wspólnie możemy wprowadzić w życie Twój pomysł!

Kontenery mieszkalne są nietuzinkową alternatywą dla tradycyjnych budowli - stanowią pewien rodzaj budownictwa modułowego. Bardzo szybko powstają, są trwałe i całoroczne.

Specjalizujemy się w adaptacji kontenerów.
Na przestrzeni lat, poprzez realizację wielu projektów zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które przekładają się na wysoką jakość naszych realizacji oraz dopasowanie do potrzeb każdego klienta.

Niestandardowe projekty i nietypowe adaptacje. Nasze kontenery budujemy od podstaw.

Masz własny pomysł na adaptacje kontenera?

Szeroki wybór

Kontenery dostępne są w różnych rozmiarach, modelach oraz w różnych wariantach wyposażenia. Każda osoba bez problemu jest w stanie znaleźć kontener odpowiadający jej potrzebom i oczekiwaniom. Nie bez powodu z roku na rok zwolenników kontenerów ciągle przybywa - szeroki wybór jest jedną z największych zalet tego rozwiązania.

Ceny i montaż

Cena zawsze będzie miała znaczenie. Jeśli chodzi o wybór kontenerów, jest ona dużą zaletą - łącznie z postawieniem i zabezpieczeniem zapłacimy o wiele mniej, niż gdybyśmy decydowali się na budowę lokalu lub domku związanego z gruntem. Kontener to nie tylko mniejsze koszty, ale również szybki montaż. Zamówienie i przetransportowanie gotowego kontenera to kwestia kilku tygodni. Jest to duża zaleta - zważywszy na to, że w niektórych, ciężkich sytuacjach, czas ten ma duże znaczenie.

Mobilność i wygoda

Całoroczne kontenery zapewniają przede wszystkim wygodę i mobilność - jeśli znudzi nam się okolica, w jakiej mieszkamy/wypoczywamy lub np. chcemy zmienić miejsce wykonywanej usługi możemy przenieść nasz domek lub pawilon handlowy w dowolnym momencie. Wbrew pozorom kontenery mogą być również wygodne i komfortowe. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak je urządzimy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami już teraz